* REALIZACJA ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH *

Jesteśmy firmą, której zależy na bliskim kontakcie z naszymi klientami, dlatego wychodzimy do Państwa z ofertą zamówień indywidualnych.

Zamówienia indywidualne polegają na złożeniu własnego, osobistego pomysłu lub modyfikacji obecnej oferty np. zmiany wymiarów i kolorów kształtek, zestawów piankowych, węży spacerowych, itd. Ceny takich zamówień w żaden sposób nie są potęgowane względem standardowych modeli - odnosimy się do nich jednakowo. Sami projektujemy zestawy piankowe, kształtki czy też zabawki edukacyjne i dydaktyczne, aby dostosować się do potrzeb klienta.

Nasze produkty są wykonane z certyfikowanych materiałów od sprawdzonych dostawców. Okres gwarancji to 12 miesięcy. Wyroby wykonywane są solidnie i do tej pory żaden z naszych klientów nie zgłaszał jakichkolwiek reklamacji. Dodatkowo, istotnym faktem jest to, że firma Kreatywna Strefa zatrudnia zespół osób posiadający siedmioletnie doświadczenie w produkcji artykułów dla przedszkoli. Jesteśmy w stanie zagwarantować szybki termin realizacji.

* WYMIANA POKROWCÓW *

Sześcian 

30x30x30cm

Kodura

16,- ZŁ

Skaden

32,- ZŁ

Prostopadłościan

120x30x30cm

Kodura

38,- ZŁ

Skaden

68,- ZŁ

Walec

120x∅30cm

Kodura

39,90 ZŁ

Skaden

59,- ZŁ

Materac Składany

180x60x10cm

Kodura

58,- ZŁ

Skaden

101,- ZŁ

Baza

60x60x30cm

Kodura

41,- ZŁ

Skaden

68,- ZŁ

UWAGA!

Istnieje możliwość uszycia pokrowców dla indywidualnie podanych rozmiarów przez klienta przy czym ceny nie są w żaden sposób potęgowane od standardowych produktów. Wyceny dokonujemy w ten sam sposób jak przy produktach firmowych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@kreatywnastrefa.pl lub telefoniczny +48 519 429 159